Wiosna w Beskidach w Czechach Tydzień (Niedziela - Piątek)
od: 890 Kč
Wiosna w Beskidach w Czechach Weekend (Piątek - Niedziela)
od: 910 Kč
od: 2590 Kč
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 05
  • Slide 08

Łaźnie

Nasze hotelowe Łaźnie oferują najwyższą formę relaksu w atmosferze delikatnej muzyki, urzekającego zapachu i blasku płonących świec.

Szeroka oferta usług pozwoli dokonać właściwego dla siebie wyboru.

Rozkoszujcie się Państwo magicznym działaniem ziół, bogactwem słodu oraz wyjątkową kąpielą w soli morskiej pełnej kremowej piany i błota leczniczego.

Kąpiele są doskonałym balsamem dla naszego ciała i umysłu.

Jeśli chcecie Państwo odwiedzić Łaźnie w Beskidach, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a chwile spędzone w urokliwym miejscu zostaną na długo w pamięci.


Godziny otwarcia Łaźni:

poniedziałek - czwartek 09:00 - 20:00
piątek - niedziela 09:00 - 20:00

 

Po uzgodnieniu z hotelowym personelem można z usług Łaźni skorzystać także o innej porze.

Lázně
Lázně
Lázně
Lázně
laznia_01
laznia_04

 

USŁUGI ŁAŹNI

Kąpiele słodowe

Słody jęczmienne użyte do kąpieli wzbogacone są o minerały, takie jak wapń i magnez, polifenolowe przeciwutleniacze w postaci związków pochodzących ze słodu i chmielu, a także w mniejszej ilości białka, peptydy i aminokwasy.

Efekt relaksu jest także spotęgowany łagodnym zapachem i składnikamami chmielu.

Procedura ta jest kombinacją słodowej kąpieli w drewnianych kadziach z masażem bąbelkowym i relaksem na łóżku z piwem Lomňan 11 ° 0,5 l do wyboru (jasne, ciemne, sezonowy specjał).

900 Kč

 


 

Kąpiele ziołowe

Naturalne kąpiele z mieszaniną ziół, które w cudowny sposób pobudzają ciało, eliminują zmęczenie, rozluźniają mięśnie i działają kojąco na stres.

Są one również idealną terapią dla problematycznej skóry.

Kąpiel relaksująca - kąpiel ma pozytywny wpływ na zarządzanie stresem, napięcia psychicznego i korzystny wpływ na układ nerwowy.
(lawenda, melisa, rumianek, nagietek)

800 Kč

Kąpiel z leczniczym efektem - kąpiel ma działanie przeciwzapalne, regeneruje i zmiękcza. Pozostawia skórę przyjemnie gładką.
(dziurawiec, melisa, lawenda)

800 Kč

Regeneracyjna kąpiel - kąpiel rozluźniająca napięcie mięśni oraz pobudza i rewitalizuje całe ciało. Przeznaczona jest dla osób, którzy pragną zaczerpnąć pozytywnej energii i pozostać w harmonii z własnym ciałem.
(Krwawnik pospolity, nagietek, lawenda)

800 Kč

Kąpiel piwna z olejkami  - nawilżająca kąpiel z serią piwnych kosmetyków, które korzystnie wpływają na umysł i ciało.         900 Kč

 


 

Kąpiele solne

Do kąpieli solnych stosowane są unikalne naturalne sole z ziołami, olejkami eterycznymi i inne składniki naturalne. Kąpiel ma dobroczynny wpływ na cały organizm, łagodzi bóle mięśni i stawów, odpręża i uspokaja. Wzmacnia skórę, pozostawiając ją przyjemnie gładką.

W skład kąpieli wchodzą sole drobnoziarniste z dodatkiem składników organicznych, a także sole gruboziarniste w szerokiej linii zapachowej.

Drobnoziarnista sól:

  • mleko kozie
  • wodorosty

Gruboziarnista sól:

  • pomarańcza z chili
  • magnolia z morza Martwego

800 Kč