Wiosna w Beskidach w Czechach Tydzień (Niedziela - Piątek)
od: 890 Kč
Wiosna w Beskidach w Czechach Weekend (Piątek - Niedziela)
od: 910 Kč
od: 2590 Kč
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 05
  • Slide 08

Atrakcje sportowe od wiosny do jesieni

Ze względu na wyjątkowe położenie naszego hotelu, który znajduje się bardzo blisko granic z Polską i Słowacją, w malowniczej dolinie Beskidu Śląskiego, w zasięgu 14 km od miasta Jabłonków, w trakcie całego roku czeka na Państwa cały szereg sportowych atrakcji.

Turystyka

P1060687aDla miłośników pieszej turystyki atrakcją będzie bogatą sieć dobrze oznakowanych tras turystycznych, które doprowadzą Państwa do ciekawych celów i pokażą przepiękną beskidzką przyrodę w dolinach i na wierzchołkach gór.Hotel położony jest w sąsiedztwie wielu ciekawych miejsc, godnych odwiedzenia, jak np. Narodowy Rezerwat Przyrody Mionsz, Slawicz, Wisalaje, główną trasę po wierzchołkach gór Beskidu Cieszyńskiego, trasę okrężną z wyjściami na wierzchołki Wielkiego i Małego Połomu, przejście do zapory wodnej Morawka. Dla ambitniejszych turystów interesująca może być możliwość dojścia aż na Łysą Górę, która jest najwyższym szczytem Beskidu Morawsko-Śląskiego.

Niedaleko naszego hotelu przechodzi niebieska ścieżka prowadząca z Łomnej Górnej na Mały Połom.

Turystyka rowerowa

cykloturistika_icmTutejsza okolica oferuje także szeroką sieć dobrze oznakowanych szlaków rowerowych, które zadowolą zwolenników tras łagodnych, średnio trudnych i trudnych. Szlaki rowerowe prowadzą ciekawymi obszarami i umożliwiają poznanie miejscowych krajobrazów oraz przyrodnicze, kulturalne i historyczne pamiątki. Większość szlaków prowadzi po drogach z mniejszym ruchem, drogach polnych i leśnych, czasami po ścieżkach, które są dostosowane dla rowerzystów .

 Golf

golf-beskydgolfWyznawcom golfa tutejszy region oferuje pole golfowe nowoczesnego typu, które znajduje się niedaleko Trzyńca w rejonie Beskidów w gminie Ropica. Na polu golfowym jest do dyspozycji 18 dołków o świetnych parametrach , akademia golfowa typu chip&putt z sześcioma dołkami, driving range z zadaszoną strzelnicą, pitching i putting green.

Przejażdżki powozami z końskim zaprzęgiem

kone_jablunkovskoRodzinna stajnia w Łomnej Dolnej  oferuje osobom indywidualnym, parom, rodzinom z dziećmi i mniejszym grupom przejażdżki po okolicy powozami z końskim zaprzęgiem.

 

Tor saneczkowy, małpi gaj i zjazd na hulajnogach

bobovka_denik.Do atrakcji zimowych, znajdujących się w okolicy hotelu, zaliczyć trzeba tor saneczkowy w Ośrodku narciarskim Mosty koło Jabłonkowa, który znajduje się w odległości 17 km od naszego hotelu. Długość zjazdu wynosi 650 m. W bliskim sąsiedztwie toru znajduje się małpi gaj dla dzieci, ściany wspinaczkowe, bungee, trampoliny dla dzieci, park zabaw dla dzieci, zjazd na hulajnogach górskich oraz zjazd na linie – Gorolszus.

Paintball

paintbal_jablunkovskoDla wyznawców adrenaliny w Nawsiu przygotowany został wyjątkowy ośrodek paintballowy, który jest położony w otoczeniu pięknej przyrody. Ośrodek ten jest odpowiedni dla początkujących, zaawansowanych, a także dla samych mistrzów tej zabawy. W ramach tego ośrodka udostępniany jest potrzebny sprzęt. Zostaną Państwo zaznajomieni z regułami gry i boiska oraz czuwać nad Państwem będzie fachowa obsługa.

 

Przejażdżka na dwukołowym pojeździe Segway

SegwayX2_jablunkovskoSegwayPark Mosty koło Jabłonkowa oferuje szerokiej ilości klientom przejażdżki w otoczeniu przyrody na dwukołowym elektrycznym pojeździe, który za pomocą pomysłowej elektroniki wyrównuje platformę i utrzymuje równowagę za Państwa. Przy wyborze trasy z udziałem wyszkolonego instruktora uwzględnia się stopień trudności trasy, chęć i doświadczenia klienta.

 

Loty tandemowe

lety_chciletatBeskidzka szkoła latania oferuje zwolennikom wysokości loty tandemowe z Jaworowego w towarzystwie doświadczonego pilota. Oferowane są trzy rodzaje lotów - podstawowy, termiczny i akrobatyczny.

 

 

Jeździectwo

P1000269Miłośnikom jazdy konnej Klub jeździecki Beskid w Jabłonkowie oferuje możliwość nauki jazdy konnej i przejażdżki w terenie. Ciekawą propozycją Klubu są przejażdżki dzieci na koniach po klubowym terenie.

 

 

 

 

tenis lomna jablunkovskoTenis

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z pobliskich kortów tenisowych w naszej miejscowości Horní Lomná i w sąsiedniej gminie Dolní Lomná. Korty posiadają profesjonalną sztuczną nawierzchnię SAN-O-TAN CONIPUR EPDM.

 

 

Ursus Dolni LomnaNowo otwarte centrum przygody URSUS w Dolnej Łomnej - doskonałe miejsce do poznania przyrody Cieszyńskich Beskidów i spędzenia przyjemnych chwil z rodziną http://www.ursuscentrum.cz/

 

 

 

Personel recepcji hotelowej zawsze chętnie udzieli Państwu rady związanej z wyborem atrakcji sportowej w trakcie Państwa pobytu w naszym hotelu.

(źródło fotografii: jablunkovsko.cz, icm.cz, ado.cz, chciletat.cz, google.cz )